Juhiga autorent – või ilma juhita?

Juhiga Autorent – Seda teenust on teil mugav kasutada, kui sõidu ajal on vaja keskenduda ärikohtumiseks või ei tunne te end just päris kindlalt sihtkohta jõudmisel. Võõras linnas orienteerumisel aitab meie rendifirma teil jõuda alati sihtpunkti planeeritud ajaks.

Teie partnerid/külalised saavad rahulikult usaldada end Auto-rent Tallinn kogemustega autojuhtide teenindada. Garanteerime, Teie kliendid jõuavad alati planeeritud sihtkohta õigeaegselt.

Juhi teenuseid saab kasutada sõitudeks kõikjal Euroopas.

Juhiga autorenti saate tellida kõikide valikus olevate sõiduvahenditega, väikebussidega ja ka kaubikutega. Teenindame alates 3-tunnist, mis on miinimum ajatariif. Maksimum aega pole, soovi korral võib tellida ka mitmeteks päevadeks.

Meie pakutavate teenuste hulka kuuluvad lennujaama transfeerid, ekskursioonid, pulmaauto teenus jne.

Kõik meie sõidukid on suitsuvabad ja varustatud konditsioneeri või kliimaseadmega. Teeme kõik endast oleneva, et leida sobivamad reisivõimalused igale kliendile.

Suurema seltskonnaga reisimiseks on sobivamaks lahenduseks tellida (1+8 kohaline) väikebuss. Kaupade veoks ja kolimiseks sobivad hästi Ford Transit ja Renault Trafic kaubikuid.

Meeldivaid sõiduelamusi!

Juhiga rendid 3 tunnist alates 6 tunnist alates
Keskklassi auto 22 €/ h 20 € / h
Luxauto 26 € / h 24 € / h
Kaubikud 22 € / h 20 € / h
Väikebuss (1+8 k) 28 € / h 25 € / h

Juhiga rendi hindadele lisandub reisile kulunud kütusekulu.

 Vaata ühesuuna rent >  

Broneeri