Ühesuuna rent – Autorent Tallinn, võimalik rentida kogu Euroopa ulatuses.

Autorent Tallinn

Kui soovite rentida auto ühest linnast ja jätta see teise, siis parim viis selleks on valida meie teenus – Ühesuuna Rent. Ühesuuna Renti saate tellida kogu Euroopa liidu piires.

Teenus transfeer on vähendatud (juhiga) rendi viis, mis hõlmab selliseid transpordi võimalusi, nagu näiteks, kui tellida oma külalistele vajalikud sõidud lennujaamast hotelli, sadamasse või vastupidi. Samuti pakub meie rendifirma Auto-rent Tallinn teie külaliste mugavat transportimist erinevatest linnadest teise ja ka kaugemale.

Meie auto-valikust saate valida vastavalt vajadusele väiksemaid sõiduautosid ja ka esindusautosid. Kõik meie sõidukid on varustatud konditsioneeri/kliimaseadmega ning suitsuvabad.

Paljud meie kliendid on leidnud, et vaatamata mõningasele hinnalisale, säästab meie Ühesuuna rent nende väärtuslikku aega. Eriti sel juhul, kui puudub otsene vajadus naasta rendi alguspunkti. Sellisel juhul väheneb sageli rentniku rendi päevade hulk ning sääst on ilmne. Samuti ei lisandu siis tagasisõidule kuluva kütuse ja mõnikord ka ööbimise kulu.

Suurema seltskonnaga reisimiseks on sobivamaks lahenduseks rentida (1+8 kohaline) väikebuss. Seltskonna suurust arvestades võib Ühesuuna Rendi kasumlikkus mängida määravat rolli. Seda ka lennureisi võimalusi valides. Optimaalse ja sobivaima lennu alguse-, jätku- või lõpppunkti saate valida just tänu Rendifirma poolt pakutud heale pakkumisele.

Mugavus, et saate loobuda autost ning jätta see just siis, kui teil selleks vajadus lõppeb ongi peamine, miks meie Ühesuuna Rent on nii kasvava trendiga rendi liik.

Kauba transport – parim lahendus kõigile meie koostööpartneritele ja ka potensiaalsetele uutele klientidele – pakume igati soodsat lahendust oma kaupade või esemete transportimiseks. Meie rendi kaubikute valikus on Ford Transit ja Renault Trafic kaubikuid. Viimased sobivad hästi olukordades, kui teil on plaanis kolimine näiteks teise linna või ka mõni väiksem vajadus esemeid transportida.

Meie tiim teeb kõik endast oleneva, et leida teile sobivamaiv transpordi võimalus.

ÜHESUUNA RENDI VÕIMALUSED:    PÄRNU – TARTU – HELSINGI – RIIA – VILNIUS – KAUNAS – PRAHA – BERLIIN                        Küsi lisa võimalusi.   

                                  Ühesuuna rendi hinnad:
                               •          Tallinn        –         Pärnu  98€         
                               •          Tallinn        –         Tartu 135€        
                               •          Tallinn        –         Riia 195€        
                               •          Tallinn        –         Vilnius 265€        
                               •          Tallinn        –         Kaunas 275€         
                               •          Tallinn        –         Helsingi  98€        

Personaalsema pakkumise saamiseks palun saata päring SIIT:   

Soovime toredaid sõiduelamusi!

 Vaata juhiga rent >    

Broneeri