Auto-rent Tallinn rendi tingimused

Auto-rent Tallinn rendi tingimused

 Rentnik –

Rentnik ja ka lisajuht peavad olema vähemalt 21 aasta vanused ja omama kehtivat juhtimisõigust. Omama peab vähemalt kaheaastast juhtimiskogemust.  Ajutise juhiloaga autot rentida ei saa.

Dokumendid –

Vajalikeks dokumentideks on ID–kaart või pass. Lisaks juhiload, millest tehakse koopiad rendilepingu lisaks.

Arveldus –

Maksevahendina eelistame krediitkaarti. Renditeenuse eest tasumine toimub enne rendiperioodi algust krediitkaardiga, pangaülekandega või sularahas.  Broneeringu kinnituseks tuleb tasuda 20% rendihinnast ette. Ülejäänud summa tasumine toimub hiljemalt rendiperioodi alguseks.

– Sõiduautodel sisaldab rendihind reeglina liiklus- ja kaskokindlustust, 24h autoabi teenust. Esitatav hind sisaldab ka 20% käibemaksu.

– Rendi deposiit 200€ broneeritakse Rentniku pangakaardilt (selleks ei sobi Maestro kaart). Deposiit vabastatakse broneeringu staatusest peale auto tagastamist, kuni 6 tööpäeva jooksul ja juhul, kui rentnik on täitnud korrektselt rendilepingu tingimusi.

Autorendi omavastutus –

– Rendiauto kaskokindlustuse omavastutus on 400 €,  sõiduki varguse korral 15% sõiduki maksumusest.

 Kui leiab aset liiklusõnnetus, tuleb koheselt helistada ja teatada juhtunust rendifirma numbril 372 5030 222. Kõigi õnnetusjuhtumite korral tuleb kindlasti täita vorm “Teade liiklusõnnetusest”, millele tuleb märkida kõik juhtumi osalised ja asjaolud. Blanketi saab väljaprintida siit. Kui mingi küsimus tekitab vaidlusolukorra või asjaolud on ebaselged, tuleb juhtumist teavitada ka politseid.

Rendiauto väljastamine –

Sõit võib alata

Rendiauto

Auto toome asukohta, milles on rentnikuga eelnevalt tingimused kokkulepitud.

Rendiauto väljastame rentnikule alati täis paagiga ning puhtana. Samas seisus tuleb rentnikul ka auto tagastada. Palume jälgida, et rendiautosse tangitav kütus on täpselt see, mis vastavale automargile ettenähtud. Tankimine tundmatus, nö hämaras tanklas võib tuua kaasa auto mootori kahjustusi, mille eest on vastutav Rentnik. Kui Rentnikul pole soovi enne auto tagastamist kütuse paaki täita või see osutub mingil põhjusel võimatuks, kohustub ta hüvitama rendi firmale puuduoleva kütuse eest ja lisaks ka lisandunud teenuse (kütuse taastamine) eest.

 Rendi arvestuse minimaalne periood on üks ööpäev.  Juhul, kui auto renditakse koos juhiga, siis on minimaalne tariif kolm tundi.

  Rendilepingusse saab märkida kuni 3 lisajuhti. Iga lisajuhi lisamise tasu on 10 EUR. Auto-rent Tallinn sõidukite juhtimise õigus on vaid isikutel, kes on märgitud rendilepingusse. Rendilepingusse mitte kantud isikutele juhtimise üleandmine on keelatud ja toob kaasa vastustuse.

 Rendifirmal Auto-rent Tallinn on õigus asendada tellitud auto sama grupi autoga, säilitades kokkulepitud hinna. Tellitud autot asendades pakume alati vähemalt samast klassist või paremast klassist autot.

Eesti Vabariigist väljasõitmisel tuleb rendifirmaga tingimused eelnevalt kooskõlastada.

Muu informatsioon –

– Auto-rent Tallinn ei võta vastutust ega hüvita autode võimaliku tehnilise rikke korral Rentniku reisi katkemise mistahes kulusid ega võimalikku saamata jäänud tulu. Soovitame Rentnikul auto rentimise ja reisi perioodiks teha reisikindlustus, mis sisaldab ka kaitset reisi katkemise vastu. Ettenägematute olukordade korral korvab sel juhul teie kindlustusandja reisi võimaliku katkemise kulud.

Ohutut ja meeldivat reisimist!

 

Auto-rent Tallinn rendi tingimused

Broneeri